ساعت زنانه - اسپورت و فانتزی

ساخت وبلاگ
چکیده : ساعت زنانه - اسپورت و فانتزی ساعت مچی CK ویژه خانم های خوش سلیقه ... يك ساعت فوق العاده شيك و ... با عنوان : ساعت زنانه - اسپورت و فانتزی بخوانید :

ساعت زنانه - اسپورت و فانتزی

http://www.irancnet.biz/images/products/zomorod2_1625_1.jpg


ساعت مچی CK ویژه خانم های خوش سلیقه ... يك ساعت فوق العاده شيك و جديد و متفاوت که جذابیت را چندین برابر می کند. "بهترین و متفاوت ترین هدیه را به عزیزان تان بدهید خانم های شیک و امروزی با این ساعت مچی زیبا بیش از پیش در مجالس بدرخشید. براي شما كه مي خواهيد به روز باشيد ، راز شيك پوش شدن اينجاست...

طراحی شیک و منحصر به فرد این ساعت همه را حیرت زده خواهد کرد. از خرید این ساعت بی نظیر و زیبا که با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت خوب عرضه میگردند ، پشیمان نخواهید شد.

برخی از ویژگیها
1) براي افراد خوش سلیقه  2) از خرید این ساعت بی نظیر و زیبا و با قیمت مناسب ، پشیمان نمی شوید  3) این همان هدیه ای ست که مدتها به دنبالش می گشتید  4) ساعت کالوین کلین فوق العاده شيك و زيبا  5) مدلهای قدیمی ساعت مچی را کنار بگذارید.

قیمت: 15000 تومان

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و خرید کلیک کنید

ساعت زنانه اسپورت و فانتزی , ساعت مچی CK ویژه خانم های خوش سلیقه , يك ساعت فوق العاده شيك , بهترین و متفاوت ترین هدیه را به عزیزان تان , ساعت بی نظیر و زیبا با قیمت بسیار مناسب ,...
نویسنده : سعید بازدید : 663 تاريخ : سه شنبه 26 دی 1391 ساعت: 6:10